Кошик
4 відгуків
Ремонт автокранов и спецтехники от компании "МАССМАШ СТС"
+380 (99) 253-48-30
+380 (99) 253-48-30

Виробництво радянських автокранів

Виробництво радянських автокранів
Автокрани застосовуються для виконання вантажно-разгруэочных робіт зі штучними вантажами і для монтажу конструкцій, так само різного технічного обладнання. Висока швидкість пересування дозволяє застосовувати цю техніку на об'єктах з невеликими обсягами робіт, що знаходяться в значній відносному віддаленні.
В СРСР початок виробництва автокранів можна розглядати з 1931-1932 рр., коли на шасі автомобілів Зіс-5 і Зіс-6 стали встановлювати кранові установки з механічними або електричними приводами. Одночасно, самі перші зразки являли з себе не повноповоротні крани, а змонтовані в задній частині різні підйомні пристрої, що представляють із себе більше кранові установки - навантажувачі або крани-деррики. В більшості своїй виготовлялись власними силами транспортних підприємств.
Отечественной промышленностью в довоенное время серийно выпускались полноповоротные краны в городах Петербурге и Одессе.
В послевоенное время к выпуску кранов на автомобилях подключаются новые механические заводы, строятся специальные автокрановые заводы. Модельный ряд значительно расширяется. До 70-х гг. значительный объем выпускаемых автокранов имел механический привод механизмов, реже - электрический или гидравлический.
Начиная с 70-х гг. создаются и выпускаются автокраны принципиально нового типа - с гидравлическим приводом и телескопически раздвижной стрелой.
Виробництво автомобільних стрілових самохідних кранів (серії К, АК, КС і АБКС) зосереджено на заводах Міністерства будівельного, шляхового і комунального машинобудування СРСР (Минстройдормаша). Невеликими партіями автомобільні стрілові самохідні крани випускають і інші міністерства: Міністерство монтажних і спеціальних будівельних робіт СРСР (серії КБА, МКА, МКАС, МКСА і МКАТ); Міністерство енергетики і електрифікації СРСР (ДЕК, СМК і КСТ). Було і так: Міністерство електротехнічної промисловості СРСР випускало кран КС-3561, розроблений Минстройдормашем. Ця одна із специфічних особливостей вітчизняного машинобудування, яка полягає у виробництві однотипних моделей кранів на різних підприємствах. Або коли якась модель крана починає випускатися на одному підприємстві, а по закінченні часу його виробництво передається на інший завод.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner